esablonai.lt

Apie


esablonai.lt projektas susikūrė iš noro surasti susistemintą, patogiai prieinamą informaciją apie įvairius dokumentus. Mūsų projekto esmė – padėti žmonėms biurokratijos džiunglėse: Lietuvos įmonėms - pateikti populiariausius ir labiausiai naudojamus apskaitos, vidinių dokumentų šablonus, gyventojams - gauti pirminę informaciją apie jiems reikalingas užpildyti formas, darbuotojams - kaskart iš naujo nekurti naujų įvairiausio tipo prašymų ir t.t. Taip pat siūlome pasisemti idėjų ruošiant prezentacijas bei kuriant savo gyvenimo aprašymus. Visada kviečiame padėti plečiant šią dokumentų duomenų bazę visų mūsų patogumui ir atsiųsti savo naudojamus šablonus mums!

Mūsų tinklapyje rasite įvairių sutarčių: nuo pirkimo – pardavimo iki įvairios nuomos, vedybų... Siūlome didelį sąrašą įvairių nestandartinių dokumentų formų, kaip pavyzdžiui vizitinės kortelės, diplomai, kvietimai, kalendoriai. Esame paruošę nemažai prašymų pavyzdžių – atostogoms, priėmimui į darbą ir kt. Galime pasigirti turintys didžiausią CV (gyvenimo aprašymų) pavyzdžių/šablonų duomenų bazę, kuri leis išsirinkti kaip save pristatyti tinkamiausiai.

Naujoms įmonėms siūlome papildyti savo turimas formas įvairiais įsakymais, prašymais, kad sutaupytumėte savo brangaus laiko.

esablonai.lt komanda© 2013-2024 esablonai.lt. Visos teisės saugomos.